PolskaStrefaInwestycji Enea AJP Gorzów Wlkp. PolskaStrefaInwestycji Enea AJP Gorzów Wlkp. (Polsko)externí odkaz

KARA Trutnov 104:158 2 3
Články / Articles
Vítězi jako Cupu budou uváděny dva celky - vedle USK i polský Krakow
(), 14. 09. 2009, Petr Kapitulčin
JAKO Cup má dva vítěze. To není žert, ale v podstatě velice logické a také zřejmě jediné správné rozhodnutí složité situace.
.: celý článek :.
Nedělní zápasy - vítězem turnaje zvvz usk praha - aktualizováno
(), 13. 09. 2009, Petr Kapitulčin
Ve skupině o 4. - 6. místo Toruň podlehla Gyoru.
Firma Jako připravila pro diváky zajímavou prodejní akci
Kvalitní oblečení pro sport i volný čas ve slušivém moderním designu i zajímavé doplňky za velmi výhodné ceny nabídne návštěvníkům 10. ročníku turnaje basketbalistek v Trutnově firma JAKO, generální partner akce
Sobota - výsledky a program, průběžně aktualizováno
Kursk rychle vedl 17:6 a vedení po mírném výpadku na konci první čtvrtiny stále zvyšoval, ve 25. minutě vedl už o 21 bodů. V závěru se ale ruskému celku přestalo dařit v útoku a Gyor snížil.
Páteční souhrn - favorité nezaváhali
V prvním pátečním duelu ruský favorit Dynamo Kursk od začáteku zápasu diktoval tempo hry a již v poločase vedl výrazným rozdílem.
V úvodních zápasech uspěly polské celky
Oba čtvrteční duely vyhrály polské týmy, když domácí celek nestačil na Wislu Krakow a MBK Ružomberok po vyrovnaném boji podlehl Energii Toruń.
Trenér Kary Petrovický očekává první těžkou prověrku
Po úvodních dvou přípravných zápasech, v nichž nadělily stovkové příděly druholigovému protivníkovi z polské Jelenie Góry, čekají basketbalistky Kary Trutnov soupeři zcela jiného ranku.
Šestý nejlepší kulturista světa vystoupí při zahájení Jako Cupu
Nejen exhibiční basketbalové utkání Dejdarova HC Olymp versus Fan´s Trutnov bude součástí slavnostního zahájení mezinárodního turnaje basketbalistek JAKO CUP 2009 v pátek 11. září v hale 3. ZŠ Komenského.
Wisla Krakow dorazí se španělským trenérem i Zohnovou
Nejen osobnosti na hřišti, ale i na lavičkách budou mít příležitost vidět diváci při letošním JAKO CUPU. Těmi největšími budou v Trutnově bezpochyby trenér úřadujících českých mistryň ZVVZ USK Praha a bývalý asistent ženské reprezentace Lubor Blažek a španělský kouč Wisly Krakow Jose Ignacio Hernandez Fraile, jenž v minulé sezoně senzačně přivedl Salamancu až do finále Euroligy.
Martin Dejdar bude při slavnostním zahájení Jako Cupu!
Populární herec a moderátor Martin Dejdar se objeví v pátek odpoledne v Trutnově! Přijede na slavnostní zahájení mezinárodního turnaje basketbalistek JAKO CUP 2009 - O pohár města Trutnova, které se uskuteční od 16:30 hodin v hale 3. ZŠ Komenského.
Strana: | 1 | 2