Hlavička stránky

Vítězové / Champions

19. ročník
MBK Ružomberok
18. ročník
Sleza Wroclaw
17. ročník
TSV Wasserburg
16. ročník
Good Angels Košice
15. ročník
Good Angels Košice
14. ročník
CCC Polkowice
13. ročník
Nadezhda Orenburg
12. ročník
Wisla Can-Pack Kraków
11. ročník
Valosun Brno
10. ročník
ZVVZ USK Praha,
Wisla Can-Pack Kraków
9. ročník
Dynamo Kursk
8. ročník
Dynamo Kursk
7. ročník
CCC Polkowice
6. ročník
BK VČE Loko Trutnov
5. ročník
USK Blex Praha
4. ročník
SBC Hanácká kyselka Přerov
3. ročník
SBC Hanácká kyselka Přerov
2. ročník
Thermia Karlovy Vary
1. ročník
ICEC Brno
Trutnov město sportu
ČBF FIBA
 

Účastníci turnaje / Teams

GISA Lions SV Halle GISA Lions SV Halle (Německo)externí odkaz
německá bundesliga
BK Loko Trutnov BK Loko Trutnov (CZ)externí odkaz
účastník ŽBL
MBK Ružomberok MBK Ružomberok (Slovensko)externí odkaz
vicemistr Slovenska, účastník Eurocupu
DSK Basketball Nymburk DSK Basketball Nymburk (CZ)externí odkaz
3. místo v ŽBL, 3. místo v Českém poháru, účastník Eurocupu
Sokol Hradec Králové Sokol Hradec Králové (CZ)externí odkaz
4. místo v ŽBL, 2. místo v Českém poháru
KS AZS AJP Gorzów Wlkp KS AZS AJP Gorzów Wlkp (Polsko)externí odkaz
účastník Eurocupu
Tabulka / Standings and Results
Skupina A Skupina B
  skóre body pořadí   skóre body pořadí
MBK Ružomberok 175:109 4 1 Sokol Hradec Kr. 165:157 4 1
Loko Trutnov 144:158 3 2 DSK Basketball Nymburk 154:141 3 2
GISA Lions SV Halle 126:178 2 3 AZS AJP Gorzów 147:168 2 3
Zápasy o konečné pořadí
Čas Skore Pořadí Tým Pořadí Tým
10:30 61:106 6 GISA Lions SV Halle 5 KS AZS AJP Gorzów Wlkp
12:30 69:83 4 BK Loko Trutnov 3 DSK Basketball Nymburk
14:30 62:61 1 MBK Ružomberok 2 Sokol Hradec Králové
Technický zápis
MBK Ružomberok Neděle 23.09.2018, v 14:30
MBK Ružomberok - Sokol Hradec Králové
62 : 61
(10:15, 19:15, 18:13, 15:18)
Rozhodčí: Linhart Tomáš, Záruba Matěj, Petr Baudyš
Sokol Hradec Králové
MBK Ružomberok
Jméno Čas 2b 3b TH Bl As M+ M- Do F+ F- Hodn. Body
Celkem 200 53/22
41.51%
13/4
30.77%
10/6
60.00%
2 10 7 14 10 28 13 21 53 62
0  Jeffery Janeesa 35 5/3 3/0 2/2 0 4 2 4 0 4 1 3 7 8
2  Ivančáková Zuzana 1 0/0 0/0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  Ellenberg Aaryn 27 13/4 3/1 2/0 0 2 3 2 1 4 4 4 6 11
4  Belušová Alexandra 6 2/0 0/0 0/0 0 0 0 1 1 1 0 3 -4 0
5  Stašová Radka 14 2/1 2/0 0/0 0 0 1 1 1 1 1 2 0 2
13  Mištinová Miroslava 36 10/3 3/2 0/0 0 0 1 2 0 8 1 1 11 12
14  Škukšniuté Eglé 29 7/3 0/0 4/3 0 0 0 1 3 7 5 3 15 9
23  Yatskovets Olha 36 10/6 2/1 2/1 1 3 0 1 3 2 1 3 16 16
34  Marković Nevena 16 4/2 0/0 0/0 1 1 0 2 1 1 0 2 2 4
Sokol Hradec Králové
Jméno Čas 2b 3b TH Bl As M+ M- Do F+ F- Hodn. Body
Celkem 200 43/13
30.23%
18/5
27.78%
24/20
83.33%
2 10 8 13 8 23 10 13 49 61
3  Fišerová Simona 19 3/2 1/1 0/0 0 1 2 0 1 3 3 2 14 7
6  Zavázalová Kateřina 24 2/1 2/0 0/0 0 1 0 2 2 1 6 3 4 2
8  Vojtíková Klára 28 3/1 2/0 6/3 2 3 0 2 0 4 1 1 5 5
9  Matušková Michaela 26 6/2 7/3 4/4 0 3 4 1 0 2 0 3 14 17
10  Šotolová Karolína 22 4/1 2/1 3/3 0 0 1 4 1 3 0 1 4 8
18  Bolartová Lucie 15 3/0 1/0 2/2 0 0 0 1 1 1 0 0 -1 2
32  Effangová Pamela Therese 34 14/2 2/0 9/8 0 1 1 0 2 3 0 1 3 12
33  Bura Josipe 32 8/4 1/0 0/0 0 1 0 3 1 6 0 2 6 8
Vysvětlivky:
2b - 2 Points Field Goal; 3b - 3 Points Field Goal; TH - Free throws; Bl - Blocked shots; As - Assists; M+ - Steals;
M- - Turnovers/loss of possesion of the ball; Dú - Rebounds Offensive; Do - Rebounds Deffensive;
F+ - AF; F- - Personal or technical fouls; Body - Pts; Hodn. - Rating; Celkem - Total; Čas - Minutes played

NAVRCHOLU.cz