Hlavička stránky

Vítězové / Champions

19. ročník
?????
18. ročník
Sleza Wroclaw
17. ročník
TSV Wasserburg
16. ročník
Good Angels Košice
15. ročník
Good Angels Košice
14. ročník
CCC Polkowice
13. ročník
Nadezhda Orenburg
12. ročník
Wisla Can-Pack Kraków
11. ročník
Valosun Brno
10. ročník
ZVVZ USK Praha,
Wisla Can-Pack Kraków
9. ročník
Dynamo Kursk
8. ročník
Dynamo Kursk
7. ročník
CCC Polkowice
6. ročník
BK VČE Loko Trutnov
5. ročník
USK Blex Praha
4. ročník
SBC Hanácká kyselka Přerov
3. ročník
SBC Hanácká kyselka Přerov
2. ročník
Thermia Karlovy Vary
1. ročník
ICEC Brno
Trutnov město sportu
ČBF FIBA
Foto / Photos
2018
Turnaj 2018 - pátek
Turnaj 2018 - pátek
 

Účastníci turnaje / Teams

GISA Lions SV Halle GISA Lions SV Halle (Německo)externí odkaz
německá bundesliga
BK Loko Trutnov BK Loko Trutnov (CZ)externí odkaz
účastník ŽBL
MBK Ružomberok MBK Ružomberok (Slovensko)externí odkaz
vicemistr Slovenska, účastník Eurocupu
DSK Basketball Nymburk DSK Basketball Nymburk (CZ)externí odkaz
3. místo v ŽBL, 3. místo v Českém poháru, účastník Eurocupu
Sokol Hradec Králové Sokol Hradec Králové (CZ)externí odkaz
4. místo v ŽBL, 2. místo v Českém poháru
KS AZS AJP Gorzów Wlkp KS AZS AJP Gorzów Wlkp (Polsko)externí odkaz
účastník Eurocupu
Tabulka / Standings and Results
Skupina A Skupina B
  skóre body pořadí   skóre body pořadí
MBK Ružomberok 175:109 4 1 DSK Basketball Nymburk 154:141 3 1
Loko Trutnov 144:158 3 2 Sokol Hradec Kr. 77:74 2 2
GISA Lions SV Halle 126:178 2 3 AZS AJP Gorzów 64:80 1 3
Statistika týmu / Statistics

Warning: Illegal string offset 't_nazev' in /srv/www/bktrutnov.cz/turnaj/www/skripty/t_stat_tymu.php on line 217
S
# Jméno Z Čas 2b 3b TH Bl As M+ M- Do F+ F- Hodn. Body
Celkem 0 0/0
0.00%
0/0
0.00%
0/0
0.00%
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 Csutorás Fanni 0 0 0/0 0/0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Lazic Mihaela 0 0 0/0 0/0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Vári Zita 0 0 0/0 0/0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Szűcs Réka 0 0 0/0 0/0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Szűcs Lilla 0 0 0/0 0/0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Jáhni Zsófia 0 0 0/0 0/0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Sánta Petra 0 0 0/0 0/0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Cukic Tijana 0 0 0/0 0/0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Podrug Emilija 0 0 0/0 0/0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Raus Vivien 0 0 0/0 0/0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Szabó Laura 0 0 0/0 0/0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Séra Nikolett 0 0 0/0 0/0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Zsilinszki Lilla 0 0 0/0 0/0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Markovic Jovana 0 0 0/0 0/0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Molitor Dorottya 0 0 0/0 0/0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Vysvětlivky:
2b - 2 Points Field Goal; 3b - 3 Points Field Goal; TH - Free throws; Bl - Blocked shots; As - Assists; M+ - Steals;
M- - Turnovers/loss of possesion of the ball; Dú - Rebounds Offensive; Do - Rebounds Deffensive;
F+ - AF; F- - Personal or technical fouls; Body - Pts; Hodn. - Rating; Celkem - Total; Čas - Minutes played

Rozpis utkání / Schedule

Pátek 21.09.2018
17:30 BK Loko Trutnov 61
MBK Ružomberok 80
LiveStats
19:30 KS AZS AJP Gorzów Wlkp 64
DSK Basketball Nymburk 80
LiveStats
Sobota 22.09.2018
11:00 MBK Ružomberok 95
GISA Lions SV Halle 48
LiveStats
13:00 DSK Basketball Nymburk 74
Sokol Hradec Králové 77
LiveStats
16:00 GISA Lions SV Halle 78
BK Loko Trutnov 83
LiveStats
18:00 Sokol Hradec Králové         
KS AZS AJP Gorzów Wlkp         
LiveStats
Neděle 23.09.2018
10:30 GISA Lions SV Halle         
B3         
12:30 BK Loko Trutnov         
B2         
14:30 MBK Ružomberok         
B1         
NAVRCHOLU.cz