Hlavička stránky

Vítězové / Champions

19. ročník
MBK Ružomberok
18. ročník
Sleza Wroclaw
17. ročník
TSV Wasserburg
16. ročník
Good Angels Košice
15. ročník
Good Angels Košice
14. ročník
CCC Polkowice
13. ročník
Nadezhda Orenburg
12. ročník
Wisla Can-Pack Kraków
11. ročník
Valosun Brno
10. ročník
ZVVZ USK Praha,
Wisla Can-Pack Kraków
9. ročník
Dynamo Kursk
8. ročník
Dynamo Kursk
7. ročník
CCC Polkowice
6. ročník
BK VČE Loko Trutnov
5. ročník
USK Blex Praha
4. ročník
SBC Hanácká kyselka Přerov
3. ročník
SBC Hanácká kyselka Přerov
2. ročník
Thermia Karlovy Vary
1. ročník
ICEC Brno
Trutnov město sportu
ČBF FIBA
 

Účastníci turnaje / Teams

GISA Lions SV Halle GISA Lions SV Halle (Německo)externí odkaz
německá bundesliga
BK Loko Trutnov BK Loko Trutnov (CZ)externí odkaz
účastník ŽBL
MBK Ružomberok MBK Ružomberok (Slovensko)externí odkaz
vicemistr Slovenska, účastník Eurocupu
DSK Basketball Nymburk DSK Basketball Nymburk (CZ)externí odkaz
3. místo v ŽBL, 3. místo v Českém poháru, účastník Eurocupu
Sokol Hradec Králové Sokol Hradec Králové (CZ)externí odkaz
4. místo v ŽBL, 2. místo v Českém poháru
KS AZS AJP Gorzów Wlkp KS AZS AJP Gorzów Wlkp (Polsko)externí odkaz
účastník Eurocupu
Tabulka / Standings and Results
Skupina A Skupina B
  skóre body pořadí   skóre body pořadí
MBK Ružomberok 175:109 4 1 Sokol Hradec Kr. 165:157 4 1
Loko Trutnov 144:158 3 2 DSK Basketball Nymburk 154:141 3 2
GISA Lions SV Halle 126:178 2 3 AZS AJP Gorzów 147:168 2 3
Zápasy o konečné pořadí
Čas Skore Pořadí Tým Pořadí Tým
10:30 61:106 6 GISA Lions SV Halle 5 KS AZS AJP Gorzów Wlkp
12:30 69:83 4 BK Loko Trutnov 3 DSK Basketball Nymburk
14:30 62:61 1 MBK Ružomberok 2 Sokol Hradec Králové
Užitečnost hráček
Por.   Jméno Tým Hodn. Záp. ø na zápas  
1. 34 Wels Chloe DSK Basketball Nymburk 67 3 22.33  
2. 0 Jeffery Janeesa MBK Ružomberok 57 3 19.00  
3. 11 Fikiel Agnieszka KS AZS AJP Gorzów Wlkp 55 2 27.50  
4. 12 Juskaite Laura KS AZS AJP Gorzów Wlkp 50 3 16.67  
5. 13 Papova Marya KS AZS AJP Gorzów Wlkp 47 3 15.67  
6. 22 Chomenčuk Alexandra DSK Basketball Nymburk 43 3 14.33  
7. 25 Mercer Christin GISA Lions SV Halle 42 3 14.00  
8. 14 Škukšniuté Eglé MBK Ružomberok 42 3 14.00  
9. 1 Adams Jordan Monet BK Loko Trutnov 39 3 13.00  
10. 21 Kozumplíková Kateřina BK Loko Trutnov 36 3 12.00  
11. 16 Rylichová Anna BK Loko Trutnov 34 3 11.33  
12. 13 Mištinová Miroslava MBK Ružomberok 34 3 11.33  
13. 32 Effangová Pamela Therese Sokol Hradec Králové 33 3 11.00  
14. 9 Prezelij Annamaria KS AZS AJP Gorzów Wlkp 33 3 11.00  
15. 23 Yatskovets Olha MBK Ružomberok 32 3 10.67  
16. 3 Hošková Kamila DSK Basketball Nymburk 32 3 10.67  
17. 11 Kazlauskaite Ieva GISA Lions SV Halle 29 2 14.50  
18. 10 Kašpárková Barbora GISA Lions SV Halle 27 3 9.00  
19. 10 Šotolová Karolína Sokol Hradec Králové 27 3 9.00  
20. 33 Bennett Jalea GISA Lions SV Halle 26 3 8.67  
21. 33 Bura Josipe Sokol Hradec Králové 26 3 8.67  
22. 3 Ellenberg Aaryn MBK Ružomberok 25 3 8.33  
23. 6 Zavázalová Kateřina Sokol Hradec Králové 25 3 8.33  
24. 9 Matušková Michaela Sokol Hradec Králové 23 3 7.67  
25. 14 Mircová Eliška DSK Basketball Nymburk 22 3 7.33  
26. 12 Marečková Klára Sokol Hradec Králové 22 2 11.00  
27. 7 Rytsikava Yulija KS AZS AJP Gorzów Wlkp 22 3 7.33  
28. 4 Potočková Michaela BK Loko Trutnov 17 3 5.67  
29. 2 Ivančáková Zuzana MBK Ružomberok 17 3 5.67  
30. 5 Stašová Radka MBK Ružomberok 17 3 5.67  
31. 11 Stehlíková Romana DSK Basketball Nymburk 17 3 5.67  
32. 15 Krejzová Michaela DSK Basketball Nymburk 13 3 4.33  
33. 16 Moravčíková Alica MBK Ružomberok 12 2 6.00  
34. 7 Králová Tereza BK Loko Trutnov 11 3 3.67  
35. 4 Belušová Alexandra MBK Ružomberok 11 3 3.67  
36. 4 Dźwigalska Katarzyna KS AZS AJP Gorzów Wlkp 11 3 3.67  
37. 6 Carter Brittany Nicole BK Loko Trutnov 10 3 3.33  
38. 34 Marković Nevena MBK Ružomberok 10 3 3.33  
39. 17 Krakovičová Tereza DSK Basketball Nymburk 10 2 5.00  
40. 7 Schinkel Laura GISA Lions SV Halle 9 3 3.00  
41. 2 Šípová Tereza BK Loko Trutnov 9 3 3.00  
42. 15 Fišerová Simona Sokol Hradec Králové 9 3 3.00  
43. 11 Skutilová Eva BK Loko Trutnov 8 3 2.67  
44. 2 Friedenberger Vivien GISA Lions SV Halle 7 2 3.50  
45. 8 Prytz Johanna DSK Basketball Nymburk 7 3 2.33  
46. 5 Sklenářová Simona DSK Basketball Nymburk 6 3 2.00  
47. 8 Vojtíková Klára Sokol Hradec Králové 5 3 1.67  
48. 16 Matkowska Karolina KS AZS AJP Gorzów Wlkp 5 3 1.67  
49. 26 Trzeciak Olga KS AZS AJP Gorzów Wlkp 4 2 2.00  
50. 14 Schinkel Janina GISA Lions SV Halle 3 3 1.00  
51. 15 Lačná Kristýna BK Loko Trutnov 3 2 1.50  
52. 13 Huňková Alena DSK Basketball Nymburk 3 3 1.00  
53. 18 Bolartová Lucie Sokol Hradec Králové 3 3 1.00  
54. 17 Vašáková Dominika BK Loko Trutnov 2 3 0.67  
55. 9 Bittar Crystel DSK Basketball Nymburk 1 3 0.33  
56. 22 Stelmach Daria KS AZS AJP Gorzów Wlkp 1 3 0.33  
57. 20 Hebecker Elisa GISA Lions SV Halle 0 3 0.00  
58. 6 Kampouraki Dimitra GISA Lions SV Halle -1 2 -0.50  
59. 20 Ježková Štěpánka BK Loko Trutnov -1 1 -1.00  
60. 21 Dvořáková Nikola DSK Basketball Nymburk -1 3 -0.33  
61. 18 Büschel Lena GISA Lions SV Halle -5 3 -1.67  

NAVRCHOLU.cz