Hlavička stránky

Vítězové / Champions

19. ročník
MBK Ružomberok
18. ročník
Sleza Wroclaw
17. ročník
TSV Wasserburg
16. ročník
Good Angels Košice
15. ročník
Good Angels Košice
14. ročník
CCC Polkowice
13. ročník
Nadezhda Orenburg
12. ročník
Wisla Can-Pack Kraków
11. ročník
Valosun Brno
10. ročník
ZVVZ USK Praha,
Wisla Can-Pack Kraków
9. ročník
Dynamo Kursk
8. ročník
Dynamo Kursk
7. ročník
CCC Polkowice
6. ročník
BK VČE Loko Trutnov
5. ročník
USK Blex Praha
4. ročník
SBC Hanácká kyselka Přerov
3. ročník
SBC Hanácká kyselka Přerov
2. ročník
Thermia Karlovy Vary
1. ročník
ICEC Brno
Trutnov město sportu
ČBF FIBA
 

Účastníci turnaje / Teams

GISA Lions SV Halle GISA Lions SV Halle (Německo)externí odkaz
německá bundesliga
BK Loko Trutnov BK Loko Trutnov (CZ)externí odkaz
účastník ŽBL
MBK Ružomberok MBK Ružomberok (Slovensko)externí odkaz
vicemistr Slovenska, účastník Eurocupu
DSK Basketball Nymburk DSK Basketball Nymburk (CZ)externí odkaz
3. místo v ŽBL, 3. místo v Českém poháru, účastník Eurocupu
Sokol Hradec Králové Sokol Hradec Králové (CZ)externí odkaz
4. místo v ŽBL, 2. místo v Českém poháru
KS AZS AJP Gorzów Wlkp KS AZS AJP Gorzów Wlkp (Polsko)externí odkaz
účastník Eurocupu
Tabulka / Standings and Results
Skupina A Skupina B
  skóre body pořadí   skóre body pořadí
MBK Ružomberok 175:109 4 1 Sokol Hradec Kr. 165:157 4 1
Loko Trutnov 144:158 3 2 DSK Basketball Nymburk 154:141 3 2
GISA Lions SV Halle 126:178 2 3 AZS AJP Gorzów 147:168 2 3
Zápasy o konečné pořadí
Čas Skore Pořadí Tým Pořadí Tým
10:30 61:106 6 GISA Lions SV Halle 5 KS AZS AJP Gorzów Wlkp
12:30 69:83 4 BK Loko Trutnov 3 DSK Basketball Nymburk
14:30 62:61 1 MBK Ružomberok 2 Sokol Hradec Králové
Nejlepší střelci
Por. Jméno Tým Body Záp. ø na zápas  
1. 12 Juskaite Laura KS AZS AJP Gorzów Wlkp 56 3 18.67  
2. 34 Wels Chloe DSK Basketball Nymburk 54 3 18.00  
3. 13 Papova Marya KS AZS AJP Gorzów Wlkp 54 3 18.00  
4. 21 Kozumplíková Kateřina BK Loko Trutnov 50 3 16.67  
5. 32 Effangová Pamela Therese Sokol Hradec Králové 44 3 14.67  
6. 0 Jeffery Janeesa MBK Ružomberok 42 3 14.00  
7. 9 Prezelij Annamaria KS AZS AJP Gorzów Wlkp 42 3 14.00  
8. 25 Mercer Christin GISA Lions SV Halle 41 3 13.67  
9. 23 Yatskovets Olha MBK Ružomberok 41 3 13.67  
10. 9 Matušková Michaela Sokol Hradec Králové 40 3 13.33  
11. 13 Mištinová Miroslava MBK Ružomberok 35 3 11.67  
12. 14 Škukšniuté Eglé MBK Ružomberok 34 3 11.33  
13. 22 Chomenčuk Alexandra DSK Basketball Nymburk 33 3 11.00  
14. 11 Kazlauskaite Ieva GISA Lions SV Halle 32 2 16.00  
15. 10 Kašpárková Barbora GISA Lions SV Halle 32 3 10.67  
16. 11 Fikiel Agnieszka KS AZS AJP Gorzów Wlkp 31 2 15.50  
17. 3 Ellenberg Aaryn MBK Ružomberok 31 3 10.33  
18. 10 Šotolová Karolína Sokol Hradec Králové 31 3 10.33  
19. 11 Stehlíková Romana DSK Basketball Nymburk 30 3 10.00  
20. 33 Bennett Jalea GISA Lions SV Halle 29 3 9.67  
21. 7 Rytsikava Yulija KS AZS AJP Gorzów Wlkp 28 3 9.33  
22. 16 Rylichová Anna BK Loko Trutnov 27 3 9.00  
23. 1 Adams Jordan Monet BK Loko Trutnov 26 3 8.67  
24. 4 Potočková Michaela BK Loko Trutnov 26 3 8.67  
25. 6 Carter Brittany Nicole BK Loko Trutnov 26 3 8.67  
26. 6 Zavázalová Kateřina Sokol Hradec Králové 26 3 8.67  
27. 22 Stelmach Daria KS AZS AJP Gorzów Wlkp 25 3 8.33  
28. 12 Marečková Klára Sokol Hradec Králové 22 2 11.00  
29. 3 Hošková Kamila DSK Basketball Nymburk 21 3 7.00  
30. 15 Krejzová Michaela DSK Basketball Nymburk 20 3 6.67  
31. 33 Bura Josipe Sokol Hradec Králové 20 3 6.67  
32. 2 Šípová Tereza BK Loko Trutnov 19 3 6.33  
33. 5 Stašová Radka MBK Ružomberok 19 3 6.33  
34. 8 Vojtíková Klára Sokol Hradec Králové 18 3 6.00  
35. 34 Marković Nevena MBK Ružomberok 17 3 5.67  
36. 11 Skutilová Eva BK Loko Trutnov 16 3 5.33  
37. 17 Krakovičová Tereza DSK Basketball Nymburk 15 2 7.50  
38. 13 Huňková Alena DSK Basketball Nymburk 15 3 5.00  
39. 7 Schinkel Laura GISA Lions SV Halle 14 3 4.67  
40. 20 Hebecker Elisa GISA Lions SV Halle 14 3 4.67  
41. 14 Mircová Eliška DSK Basketball Nymburk 14 3 4.67  
42. 18 Bolartová Lucie Sokol Hradec Králové 14 3 4.67  
43. 7 Králová Tereza BK Loko Trutnov 13 3 4.33  
44. 5 Sklenářová Simona DSK Basketball Nymburk 11 3 3.67  
45. 15 Fišerová Simona Sokol Hradec Králové 11 3 3.67  
46. 18 Büschel Lena GISA Lions SV Halle 10 3 3.33  
47. 4 Belušová Alexandra MBK Ružomberok 9 3 3.00  
48. 8 Prytz Johanna DSK Basketball Nymburk 9 3 3.00  
49. 9 Bittar Crystel DSK Basketball Nymburk 9 3 3.00  
50. 17 Vašáková Dominika BK Loko Trutnov 7 3 2.33  
51. 16 Moravčíková Alica MBK Ružomberok 6 2 3.00  
52. 26 Trzeciak Olga KS AZS AJP Gorzów Wlkp 6 2 3.00  
53. 14 Schinkel Janina GISA Lions SV Halle 6 3 2.00  
54. 21 Dvořáková Nikola DSK Basketball Nymburk 6 3 2.00  
55. 16 Matkowska Karolina KS AZS AJP Gorzów Wlkp 6 3 2.00  
56. 6 Kampouraki Dimitra GISA Lions SV Halle 5 2 2.50  
57. 4 Dźwigalska Katarzyna KS AZS AJP Gorzów Wlkp 5 3 1.67  
58. 2 Friedenberger Vivien GISA Lions SV Halle 4 2 2.00  
59. 15 Lačná Kristýna BK Loko Trutnov 3 2 1.50  
60. 2 Ivančáková Zuzana MBK Ružomberok 3 3 1.00  

NAVRCHOLU.cz