Hlavička stránky

Vítězové / Champions

19. ročník
?????
18. ročník
Sleza Wroclaw
17. ročník
TSV Wasserburg
16. ročník
Good Angels Košice
15. ročník
Good Angels Košice
14. ročník
CCC Polkowice
13. ročník
Nadezhda Orenburg
12. ročník
Wisla Can-Pack Kraków
11. ročník
Valosun Brno
10. ročník
ZVVZ USK Praha,
Wisla Can-Pack Kraków
9. ročník
Dynamo Kursk
8. ročník
Dynamo Kursk
7. ročník
CCC Polkowice
6. ročník
BK VČE Loko Trutnov
5. ročník
USK Blex Praha
4. ročník
SBC Hanácká kyselka Přerov
3. ročník
SBC Hanácká kyselka Přerov
2. ročník
Thermia Karlovy Vary
1. ročník
ICEC Brno
Trutnov město sportu
ČBF FIBA
Foto / Photos
2018
Turnaj 2018 - pátek
Turnaj 2018 - pátek
 

Účastníci turnaje / Teams

GISA Lions SV Halle GISA Lions SV Halle (Německo)externí odkaz
německá bundesliga
BK Loko Trutnov BK Loko Trutnov (CZ)externí odkaz
účastník ŽBL
MBK Ružomberok MBK Ružomberok (Slovensko)externí odkaz
vicemistr Slovenska, účastník Eurocupu
DSK Basketball Nymburk DSK Basketball Nymburk (CZ)externí odkaz
3. místo v ŽBL, 3. místo v Českém poháru, účastník Eurocupu
Sokol Hradec Králové Sokol Hradec Králové (CZ)externí odkaz
4. místo v ŽBL, 2. místo v Českém poháru
KS AZS AJP Gorzów Wlkp KS AZS AJP Gorzów Wlkp (Polsko)externí odkaz
účastník Eurocupu
Tabulka / Standings and Results
Skupina A Skupina B
  skóre body pořadí   skóre body pořadí
MBK Ružomberok 175:109 4 1 DSK Basketball Nymburk 154:141 3 1
Loko Trutnov 144:158 3 2 Sokol Hradec Kr. 77:74 2 2
GISA Lions SV Halle 126:178 2 3 AZS AJP Gorzów 64:80 1 3
Nejlepší střelci
Por. Jméno Tým Body Záp. ø na zápas  
1. 34 Wels Chloe DSK Basketball Nymburk 38 2 19.00  
2. 9 Matušková Michaela Sokol Hradec Králové 19 1 19.00  
3. 21 Kozumplíková Kateřina BK Loko Trutnov 37 2 18.50  
4. 25 Mercer Christin GISA Lions SV Halle 34 2 17.00  
5. 0 Jeffery Janeesa MBK Ružomberok 34 2 17.00  
6. 6 Zavázalová Kateřina Sokol Hradec Králové 17 1 17.00  
7. 11 Kazlauskaite Ieva GISA Lions SV Halle 32 2 16.00  
8. 32 Effangová Pamela Therese Sokol Hradec Králové 15 1 15.00  
9. 13 Papova Maria KS AZS AJP Gorzów Wlkp 15 1 15.00  
10. 12 Marečková Klára Sokol Hradec Králové 13 1 13.00  
11. 7 Rytsikava Yulija KS AZS AJP Gorzów Wlkp 13 1 13.00  
12. 14 Škukšniuté Eglé MBK Ružomberok 25 2 12.50  
13. 23 Yatskovets Olha MBK Ružomberok 25 2 12.50  
14. 12 Juskaite Laura KS AZS AJP Gorzów Wlkp 12 1 12.00  
15. 6 Carter Brittany Nicole BK Loko Trutnov 23 2 11.50  
16. 13 Mištinová Miroslava MBK Ružomberok 23 2 11.50  
17. 1 Adams Jordan Monet BK Loko Trutnov 22 2 11.00  
18. 9 Prezelij Annamaria KS AZS AJP Gorzów Wlkp 11 1 11.00  
19. 10 Kašpárková Barbora GISA Lions SV Halle 20 2 10.00  
20. 3 Ellenberg Aaryn MBK Ružomberok 20 2 10.00  
21. 11 Stehlíková Romana DSK Basketball Nymburk 20 2 10.00  
22. 3 Hošková Kamila DSK Basketball Nymburk 19 2 9.50  
23. 22 Chomenčuk Alexandra DSK Basketball Nymburk 19 2 9.50  
24. 16 Rylichová Anna BK Loko Trutnov 18 2 9.00  
25. 11 Fikiel Agnieszka KS AZS AJP Gorzów Wlkp 9 1 9.00  
26. 5 Stašová Radka MBK Ružomberok 17 2 8.50  
27. 11 Skutilová Eva BK Loko Trutnov 16 2 8.00  
28. 15 Krejzová Michaela DSK Basketball Nymburk 14 2 7.00  
29. 17 Krakovičová Tereza DSK Basketball Nymburk 7 1 7.00  
30. 33 Bennett Jalea GISA Lions SV Halle 13 2 6.50  
31. 34 Marković Nevena MBK Ružomberok 13 2 6.50  
32. 2 Šípová Tereza BK Loko Trutnov 12 2 6.00  
33. 20 Hebecker Elisa GISA Lions SV Halle 10 2 5.00  
34. 4 Potočková Michaela BK Loko Trutnov 10 2 5.00  
35. 4 Belušová Alexandra MBK Ružomberok 9 2 4.50  
36. 9 Bittar Crystel DSK Basketball Nymburk 9 2 4.50  
37. 13 Huňková Alena DSK Basketball Nymburk 9 2 4.50  
38. 15 Fišerová Simona Sokol Hradec Králové 4 1 4.00  
39. 14 Mircová Eliška DSK Basketball Nymburk 7 2 3.50  
40. 5 Sklenářová Simona DSK Basketball Nymburk 7 2 3.50  
41. 16 Moravčíková Alica MBK Ružomberok 6 2 3.00  
42. 10 Šotolová Karolína Sokol Hradec Králové 3 1 3.00  
43. 22 Stelmach Daria KS AZS AJP Gorzów Wlkp 3 1 3.00  
44. 6 Kampouraki Dimitra GISA Lions SV Halle 5 2 2.50  
45. 7 Králová Tereza BK Loko Trutnov 5 2 2.50  
46. 8 Prytz Johanna DSK Basketball Nymburk 5 2 2.50  
47. 7 Schinkel Laura GISA Lions SV Halle 4 2 2.00  
48. 14 Schinkel Janina GISA Lions SV Halle 4 2 2.00  
49. 18 Büschel Lena GISA Lions SV Halle 4 2 2.00  
50. 8 Vojtíková Klára Sokol Hradec Králové 2 1 2.00  
51. 33 Bura Josipe Sokol Hradec Králové 2 1 2.00  
52. 18 Bolartová Lucie Sokol Hradec Králové 2 1 2.00  
53. 2 Ivančáková Zuzana MBK Ružomberok 3 2 1.50  
54. 16 Matkowska Karolina KS AZS AJP Gorzów Wlkp 1 1 1.00  
55. 17 Vašáková Dominika BK Loko Trutnov 1 2 0.50  

Rozpis utkání / Schedule

Pátek 21.09.2018
17:30 BK Loko Trutnov 61
MBK Ružomberok 80
LiveStats
19:30 KS AZS AJP Gorzów Wlkp 64
DSK Basketball Nymburk 80
LiveStats
Sobota 22.09.2018
11:00 MBK Ružomberok 95
GISA Lions SV Halle 48
LiveStats
13:00 DSK Basketball Nymburk 74
Sokol Hradec Králové 77
LiveStats
16:00 GISA Lions SV Halle 78
BK Loko Trutnov 83
LiveStats
18:00 Sokol Hradec Králové         
KS AZS AJP Gorzów Wlkp         
LiveStats
Neděle 23.09.2018
10:30 GISA Lions SV Halle         
B3         
12:30 BK Loko Trutnov         
B2         
14:30 MBK Ružomberok         
B1         
NAVRCHOLU.cz