Hlavička stránky

Vítězové / Champions

19. ročník
?????
18. ročník
Sleza Wroclaw
17. ročník
TSV Wasserburg
16. ročník
Good Angels Košice
15. ročník
Good Angels Košice
14. ročník
CCC Polkowice
13. ročník
Nadezhda Orenburg
12. ročník
Wisla Can-Pack Kraków
11. ročník
Valosun Brno
10. ročník
ZVVZ USK Praha,
Wisla Can-Pack Kraków
9. ročník
Dynamo Kursk
8. ročník
Dynamo Kursk
7. ročník
CCC Polkowice
6. ročník
BK VČE Loko Trutnov
5. ročník
USK Blex Praha
4. ročník
SBC Hanácká kyselka Přerov
3. ročník
SBC Hanácká kyselka Přerov
2. ročník
Thermia Karlovy Vary
1. ročník
ICEC Brno
Trutnov město sportu
ČBF FIBA
 

Účastníci turnaje / Teams

SV Halle Lions SV Halle Lions (Německo)externí odkaz
německá bundesliga
BK Loko Trutnov BK Loko Trutnov (CZ)externí odkaz
účastník ŽBL
MBK Ružomberok MBK Ružomberok (Slovensko)externí odkaz
vicemistr Slovenska, účastník Eurocupu
DSK Basketball Nymburk DSK Basketball Nymburk (CZ)externí odkaz
3. místo v ŽBL, 3. místo v Českém poháru, účastník Eurocupu
Sokol Hradec Králové Sokol Hradec Králové (CZ)externí odkaz
4. místo v ŽBL, 2. místo v Českém poháru
KS AZS AJP Gorzów Wlkp KS AZS AJP Gorzów Wlkp (Polsko)externí odkaz
účastník Eurocupu
Tabulka / Standings and Results
Skupina A Skupina B
  skóre body pořadí   skóre body pořadí
Loko Trutnov 0:0 0 DSK Basketball Nymburk 0:0 0
SV Halle Lions 0:0 0 AZS AJP Gorzów 0:0 0
MBK Ružomberok 0:0 0 Sokol Hradec Kr. 0:0 0
Články / Articles
Změna v turnaji, maďarskou Pécs nahrazuje německé Halle
(), 20. 09. 2018, www.bktrutnov.cz/turnaj
Těsně před začátkem 19. ročníku mezinárodního turnaje basketbalistek O pohár města Trutnova došlo ke změně ve startovním poli.
.: celý článek :.
Mezinárodní turnaj přivede do Trutnova tři týmy Eurocupu
(), 15. 09. 2018, turnaj.bktrutnov.cz
Devatenáctý ročník mezinárodního turnaje basketbalistek O pohár města Trutnova se uskuteční 21. - 23. září.
.: celý článek :.
Strana: | 1

Rozpis utkání / Schedule

Pátek 21.09.2018
17:30 BK Loko Trutnov         
MBK Ružomberok         
19:30 KS AZS AJP Gorzów Wlkp         
DSK Basketball Nymburk         
Sobota 22.09.2018
11:00 MBK Ružomberok         
SV Halle Lions         
13:00 DSK Basketball Nymburk         
Sokol Hradec Králové         
16:00 SV Halle Lions         
BK Loko Trutnov         
18:00 Sokol Hradec Králové         
KS AZS AJP Gorzów Wlkp         
Neděle 23.09.2018
10:30 A3         
B3         
12:30 A2         
B2         
14:30 A1         
B1         
NAVRCHOLU.cz